فروشگاه اینترنتی رضوی کالا

درباره ما:

فروشگاه رضوی کالا با هدف ایجاد ارتباط مطمئن و موثر بین فروشندگان و مشتریان محصولات دسته اول پا به عرصه خدمات تحت وب گذاشته است تا ضمن تسهیل در روند خرید از رشد کاذب قیمت محصولات جلوگیری نماید.

کالا:

تنوع کالا و ارائه محصولات در طیف های گسترده یکی از موضوعات اساسی فروشگاه رضوی کالاست بلکه بتواند تمام نیازهای طبقه های مختلف سنی و اقشار مختلف جامعه را رفع نماید.

ارائه خدمات مناسب به مشتریان:

یکی دیگر از موضوعات مهم توانایی ارائه خدمات پیش از فروش و پس از فروش به مشتریان است;

کاربران و مشتریان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و همچنین اطلاع از خدمات پس از فروش سایت با پست الکترونیکی info@razavikala.com در تماس باشند. سایت رضوی کالا همیشه در کنار شماست

کیفیت محصول,خرید ایمن :

همواره یکی از دغدغه های اساسی خریداران فروشگاه های تحت وب میزان کیفیت و امنیت بسته مرسوله می باشد;

فروشگاه رضوی کالا با امکان درج سریال نامبر اصالت کالا و مهلت تست هفت روزه میتواند کیفیت بالای محصولات خود را تضمین نماید .

همچنین جهت تامین امنیت بسته سفارشات شما سایت رضوی کالا تمامی محصولات را به صورت رایگان بیمه و با پست ویژه ارسال می نماید

سیستم پرداخت آسان:

خرید ساده و روان بدون نیاز به ثبت نام و یا پاسخ به سوالات بی ربط یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد فروشگاه رضوی کالاست.

سیستم پشتیبانی قدرتمند:

تیم پشتیبانی رضوی کالا همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و شنیدن پیشنهادات,انتقادات شما از طریق تماس تلفنی 05155258830 در ساعت اداری "10 الی 14 و 18الی20" و یا از طریق پنل پشتیبانی بر خط در پایین صفحه و همچنین ایمیل info@razavikala.com می باشد.